Cumhur İttifakı’nın Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, seçildiği takdirde Odunpazarı’nın geleceğini şekillendirmek ve vatandaşların ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek amacıyla ilçede çeşitli ziyaretler yapıyor. Başkan AdayınınHamamyolu ve Asarcıklı caddelerinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri,sıcak bir ilgiyle karşılık buldu. Esnaflarla tokalaşıp hal hatır soran Alp’e esnaflar da aynı samimiyetle karşılık verdiler.

Özkan Alp, ziyaretleri sırasında, esnafın karşılaştığı sorunları dinledive çözüm önerilerini paylaştı. Esnafların, Alp'in samimive çözüm odaklı yaklaşımından memnuniyet duydukları görüldü.

Trafiğe kapalı olan Hamamyolu ve Asarcıklı caddeleri, Odunpazarı ve Eskişehir ticaretinin hayatının canlı olduğu önemli bölgeler arasında yer alıyor. Özkan Alp’in Hamamyolu Caddesi ve Asarcıklı Caddesi’ndeki esnafları ziyareti,sorunları doğrudan esnaflardan dinlenilmesini veçözüm önerilerini anlatmasını sağladı.

Yenilik Partili Ortatepe: "Enflasyonun Sorumlusu İşletmeler Değil" Yenilik Partili Ortatepe: "Enflasyonun Sorumlusu İşletmeler Değil"

Özkan Alp,Odunpazarı’nın her kesiminden insanlarla doğrudan temas kurarak onların sorunlarını dinliyor ve çözüm arıyor.Alp'in adaylık sürecindeki bu aktif ve samimi tutumu,ziyaret edilen esnaflar tarafından memnuniyetle karşılanıyor. 

Alp'inziyaretleri, Odunpazarı’ndaki ticaret hayatının nabzını tutmak ve vatandaşların taleplerini ilk ağızdan duymak açısından önemli bir adım olarak görülüyor.